Náš tým ve školičce

Marie Petráková

„Logika vás dostane z bodu A do bodu B. Představivost vás dostane kamkoliv.“

Maruška je laskavá duše a velká optimistka. Vystudovaná a praxí pak předškolní a mimoškolní pedagožka, krom toho i maminka dvou dcer.

Miluje přírodu, hudbu a knihy. Práce s dětmi je jejím splněným snem. A jak sama říká, „posouvá mě to kupředu, stále se učím novým věcem a dovednostem.“

Inna Lapyhina

„Jedině v lásce se projeví jedinečnost každého dítěte.“

Inna považuje práci s dětmi za své životní poslání. Ke každému dítěti přistupuje velmi individuálně, věří, že dítě potřebuje lásku, pochopení a přijetí své individuální osobnosti, aby mohlo růst s jistotou v sebe sama. Práce s dětmi ji naplňuje radostí i novými poznatky, díky kterým se stále vzdělává. 

Markét Musilová

„Existuje-li něco, co vám stojí za to dělat, dělejte to celým srdcem.“

Práci s dětmi se Markét věnuje podstatnou část svého života. Radost jí dělá hlavně být součástí jejich světa objevů a fantazie, což jí dodává pravidelnou dávku energie a nekonečné inspirace. Zkušenosti v péči a vzdělávání dětí sbírala celý život postupně – zprvu jako praktikantka na táboře, jako maminka, později pak v přímé péči u dětí se speciálními potřebami.

„Ráda se učím novým věcem a rozvíjím tak své dovednosti. Každá nová znalost mi otevírá dveře do dalších světů a přináší mi možnost osobního růstu a rozvoje. Věřím, že učení je nekonečný proces, který může být zdrojem obrovského bohatství a inspirace.“

Zuzka Macíková

„Život bez dětí si vůbec neumím představit, i proto moji práci vnímám jako své poslání a koníček zároveň.“

Zuzka je vystudovaná předškolní pedagožka a zdravotnická asistentka v jedné osobě. Její vzdělání, praxe a laskavá osobnost z ní dělá báječného parťáka pro děti, které provází. Vedle toho je kreativní duše, s dětmi ji krom jiného moc baví výtvarná a tvořivá činnost.